Onze medewerkers

Directie

 

Ludo Orens

Telefoon:056/62.52.55

E-mail: Ludo@qeno.be

Stefanie Clement

Telefoon:056/62.52.50

E-mail: Stefanie@qeno.be

Lieven Valcke

Telefoon:056/62.52.65

E-mail: Lieven@qeno.be

Productie niet-auto

Frederick Devos

Diensthoofd & beheer brand industrie en technische verzekeringen

Telefoon:056/62.52.84

E-mail: Frederick@qeno.be

Saskia De Coninck

Brand industrie en technische verzekeringen

Telefoon:056/62.52.92

E-mail: Saskia@qeno.be

Chantal Deconinck

Brand particulieren, transport, klantenboekhouding

Telefoon:056/62.52.71

E-mail: Chantal@qeno.be

Sylvie Vanden Buverie

Brand- en technische verzekeringen 

Telefoon:056/62.52.96

E-mail: Sylvie@qeno.be

Annelies Maes

Burgerlijke aansprakelijkheid ondernemingen

Telefoon:056/62.52.58

E-mail: AnneliesM@qeno.be

Emilie Sedik

Burgerlijke aansprakelijkheid ondernemingen

Telefoon:056/62.52.90

E-mail: Emilie@qeno.be

 

Nadine Vanhouteghem

Burgerlijke aansprakelijkheid ondernemingen en pakketpolissen

Telefoon:056/62.52.53

E-mail: Nadine@qeno.be

Filip Dobbels

Arbeidsongevallen

Telefoon:056/62.52.68

E-mail: Filip@qeno.be

 

Kris Vanderhallen

D&O, Cyber en Arbeidsongevallen

Telefoon:056/62.52.81

E-mail: Kris@qeno.be

Productie auto

Bart Vanhoutte

Telefoon:056/62.52.51

E-mail: Bart@qeno.be

Jens De Frene

Telefoon:056/62.52.78

E-mail: Jens@qeno.be

Elise Van Praet

Telefoon:056/62.52.72

E-mail: Elise@qeno.be

Patricia Degreve

Telefoon:056/62.52.85

E-mail: Patricia@qeno.be

Leven en Zorg

Annelies Vlaemynck

Diensthoofd

Telefoon:056/62.52.70

E-mail: Annelies@qeno.be

Julie Destorme

Telefoon:056/62.52.86

E-mail: Julie@qeno.be

Valerie De Cocker

Telefoon:056/62.52.87

E-mail: Valerie@qeno.be

Carmen Van Craeynest

Telefoon:056/62.52.76

E-mail: Carmen@qeno.be

Schade

Herlinde Fiems

Diensthoofd & Burgerlijke aansprakelijkheid ondernemingen en ABR

Telefoon:056/62.52.73

E-mail: Herlinde@qeno.be

 

Jan Courcelle

Auto

Telefoon:056/62.52.56

E-mail: Jan@qeno.be

 

Lieve Casteele

Auto

Telefoon:056/62.52.94

E-mail: Lieve@qeno.be

Reginald Pylyser

Auto

Telefoon:056/62.52.57

E-mail: Reginald@qeno.be

Ilse Bethuyne

Brand, transport & technische verzekeringen, leven en zorg, auto

Telefoon:056/62.52.91

E-mail: Ilse@qeno.be

Ilse Mortier

Brand, transport & technische verzekeringen, leven en zorg

Telefoon:056/62.52.77

E-mail: Ilsem@qeno.be

Alessandra De Rijcke

Brand, transport & technische verzekeringen, leven en zorg & arbeidsongevallen

Telefoon:056/62.52.64

E-mail: Alessandra@qeno.be

 

Evelyn Devoldere

Burgerlijke aansprakelijkheid ondernemingen & ABR

Telefoon:056/62.52.75

E-mail: Evelyn@qeno.be

Anthony Tytgat

Burgerlijke aansprakelijkheid ondernemingen

Telefoon:056/62.52.83

E-mail: Anthony@qeno.be

Kris Vanderhallen

D&O, Cyber en Burgerlijke aansprakelijkheid ondernemingen

Telefoon:056/62.52.81

E-mail: Kris@qeno.be

Filip Dobbels

Arbeidsongevallen

Telefoon:056/62.52.68

E-mail: Filip@qeno.be

Klantenvertegenwoordigers
 

Stefaan Desimpel

Telefoon:056/62.52.82

E-mail: Stefaan@qeno.be

 

Cynthia Orens

Telefoon:056/62.52.66

E-mail: Cynthia@qeno.be

 

Filip Bernaerd

Telefoon:056/62.52.54

E-mail: Filipb@qeno.be

 

Joke Devoldere

Telefoon:056/62.52.67

E-mail: Joke@qeno.be

Bram Vanhee

Telefoon:056/62.52.93

E-mail: Bram@qeno.be

 

Annelies Vlaemynck

Leven & Zorg

Telefoon:056/62.52.70

E-mail: Annelies@qeno.be

 

Valerie De Cocker

Leven & Zorg

Telefoon:056/62.52.87

E-mail: Valerie@qeno.be

Administratie & Financiën
 

Lucia Devos

Diensthoofd

Telefoon:056/62.52.59

E-mail: Lucia@qeno.be

 

Isabelle Lannoo

Telefoon:056/62.52.52

E-mail: Isabelle@qeno.be